کالیبراسیون دما

ابر ترمومتر SERIES STA810

sta810

  • ترمو متر مرجع PRT  با تفکیک پذیری ۰٫۰۰۱ درجه سانتی گراد
  • جانشینی بسیار دقیق برای ترمومتر های شیشه ای
  • کاملا الکترونیکی و بدون قطعات مکانیکی
  • پذیرفتن سنسور های ۵۲ و ۱۰۰ اهمی یا ترموکوپل های استاندارد
  • سبک، قابل حمل و کامپکت
  • دارای حافظه داخلی و سریال مخابراتی

 معرفی

ابر ترمومتر STA810، یک ابزار اصلی اندازه گیری دما با دقت بالا می باشد که از مقاومت پلاتینی ترمومترها و سنسورهای ۲۵ و ۱۰۰ اهمی استفاده می کند و همچنین ترموکوپل های استاندارد را نیز به عنوان ورودی    می پذیرد.

نشانگر الکترونیکی دیجیتالی، که شامل سنسور دما و گواهینامه مدرج سازی می باشد در این ترمومتر پیشنهاد شده است.

STA810 دارای الگوریتم های داخلی که مقدار دما را بر حسب (CVD)، IPST-68و ITS-90حساب  می کند         می باشد.

مشتری هایی که هم اکنون دارای یک یا چند PRT،RTD با کیفیت کافی هستند جهت استفاده از استاندارد آنها تنها کافی است که ضریب مخصوص به خود را وارد کنند.

ممکن است که پروب های بدون درجه بندی، از استاندارد خطی سازی برای ترموکوپل ها و RTD ها استفاده کنند.

کلمات کلیدی

ابر ترمومتر، ترمومتر دما، ترمومتر

تعریف جامع کالا

اندازه گیری بخش مهمی از فرآیند ساخت و توسعه محصولات می‌باشد. اندازه‌گیری برای تولید و توسعه استانداردها، برای ارتباط سالم بین خریدار و فروشنده، و همچنین برای اطمینان از مطابقت محصول تولید شده با استانداردهای مربوطه الزامی است. اندازه‌گیری همچنین برای نظارت و مانیتورینگ فرآیند، چه برای بهینه سازی و چه برای مدلسازی فرآیند مورد نیاز می‌باشد. برای اینکه یک اندازه گیری معتبر باشد و از طرف تمامی طرفین مورد قبول بوده و به یک نحوه تفسیر شود می‌بایستی به یک استاندارد اندازه‌گیری مشترک، از طریق یک سری مقایسه زنجیره وار و پیوسته قابل ردیابی باشد. آزمایشگاه‌های کالیبراسیون در حکم حلقه‌های این زنجیر می‌باشند که یک اندازه‌گیری را در نهایت به تعریف آن ارتباط می‌دهند. این تعاریف توسط سیستم بین المللی آحاد ارائه شده و مورد توافق بین المللی می‌باشد. با توجه به فراگیر شدن استانداردهای ISO و اهمیت و جایگاه کالیبراسیون در این استاندارد نقش آزمایشگاه‌های کالیبراسیون دو چندان می‌شود.

کاتالوگ ابر ترمومتر SERIES STA810