لول ترانسمیتر شناور SERIES TLG500

 

لول ترانسمیتر SERIES TLG500

 معرفی

لول ترانسمیترهای ( ترانسمیترهای سطح) سری TLG500 با تقاضاهای زیادی مواجه شده و جهت اندازه گیری سطح آب، روغن دیزل و انبار زغال مورد استفاده قرار می گیرند.

نصب و راه اندازی آسان این ترانسمیترها سبب شده که به عنوان انتخابی ایده آل برای اندازه گیری سطح و کنترل برنامه های کابردی مورد استفاده قرار گیرند.

عملکرد اصلی لول ترانسمیتر های( ترانسمیترهای سطح) سری TLG500 بر اساس سبکی شناور و نیروی فنر می باشد.

زمانی که شناور بالا و پایین می رود، چرخ دنده ی ماشین به شناور متصل شده و فنر حرکت می کند  و سطح را بر طبق یک مقیاس نمایش می دهد و موجب تولید سیگنال آنالوگ می شود.

قائده کلی عمکرد:

در صورتی که مخزن پر یا خالی شود، شناور بالا و پایین شده تا زمانی که وزن کل شناور و سیم با نیروی اعمال شده توسط رانش مایع توسط فنر برابر شود.

زمانی که سطح افزایش می یابد فنر جمع شده و طول سیم کاهش می یابد و وقتی که سطح کاهش می یابد فنر کشیده شده و طول سیم افزایش می یابد.

مقیاس جلو از طریق چرخ دنده ماشینی به شناور و سیم متصل شده و سطح را بر روی نشانگر نمایش می دهد و مبدل I/R استفاده شده در ساختمان داخلی پتانسیومتر، یک سیگنال خروجی ۲۰-۴ میلی آمپر تولید می کند.

 مشخصات فنی

مواد/مدل

TLG500_3

TLG500_2

TLG500_1

شناور ابعاد

سیستم ترمز ضد قفل (ABS)، فلنج و شناور فولادی

محدوده اندازه گیری

حد اکثر ۱۰ متر

دقت

-+۲۰ میلی متر ( افقی -+۱۰ میلی متر)

درجه حرارت فرآیند

-۱۰…۱۰۰ درجه سانتی گراد

درجه حرارت بدنه

-۱۰…۵۰ درجه سانتی گراد

-۱۰…۸۰ درجه سانتی گراد

کالیبراسیون

صفر و محدوده

-

امپدانس حلقه

۴۵۰  @            ۲۴   VDC

-

منبع تغذیه

۱۵-۳۲ VDC، حلقه دو سیم

-

خروجی

۴-۲میلی آمپر و صفحه نمایش مدرج

۴-۲میلی آمپر

صفحه نمایش مدرج

 

 ابعاد

لول ترانسمیتر SERIES TLG500

 

 تعریف جامع کالا

ترانسمیتر از ترکیب دو واژه TRANSFER+METER گرفته شده است.یعنی تجهیزی که بتواند یک کمیت فیزیکی را اندازه گیری کرده(METERING)وآن را به مکانی دورتر مثل اتاق کنترل انتقال(TRANSFER) دهد.می تواند نیوماتیکی و یا الکترونیکی باشد. در هر دو مورد،سیگنال ارسالی استاندارد بوده و برای تجهیزاتی که در LOOP کنترل قرار دارند قابل فهم می باشد.در نوع الکترونیکی جریان ۲۰-۴ میلی آمپر یا ولتاژ ۵-۰ ولت و در نوع نیوماتیکی فشار هوای ۱۵-۳ (PSI)از سوی TRANSMITTER به کنترلرهای الکترونیکی و نیوماتیکی ارسال می شود.

 کاتالوگ لول ترانسمیتر SERIES TLG500