name:331.png size:23.4 KB

پرشرگیج (فشار سنج) تمام فولاد ضد زنگ  بهداشتیSERIES P63

  • دقت: ۱٫۰%، ۱٫۶%
  • نمایشگر : ۲ ½  اینچ، ۴ اینچ

معرفی

پرشرگیج ( فشار سنج  ) تمام فولاد ضد زنگ بهداشتی سری P62 ایندومارت عمدتا برای اندازه گیری فشار در محیط های خورنده وچسبناک (ویسکوزیته بالا ) و جامد بسیار ایده آل هستند.

این پرشرگیج (فشار سنج) عمدتا در صنایع دارویی ، بهداشتی و صنایع غذایی ، جلو گیری از رشد باکتری های موجود در ابزار اندازه گیری فشار یا صنایع رنگ و پساب، اندازه گیری فشار در محیط های چسبناک و جامد، مورد استفاد قرار می گیرند .

دیافراگم از جنس فولاد ضد زنگ ۳۱۶ سازگار با استاندارد ۰۳-۷۴-A3سبب می شود که ابزار اندازه گیری برای بسیاری از محیط های خورنده مناسب است .

این پرشر گیج ( فشار سنج  ) با تقاضای زیادی مواجه شده و در حال حاضر با قابلیت های ثبات طولانی مدت در اندازه گیری نقطه ای بارهای متناوب دینامیکی و پالس های قوی مورد استفاده قرار می گیرند.

مایه آب بندی از نوع روغن خوراکی بوده، و درجه حرارت فرایند می تواند ۱۴۰ درجه سانتی گراد، متناسب برای اتو کلاوها و… باشد.

بدنه پرشرگیج  ( فشار سنج  ) بهداشتی سری P62 از جنس فولاد ضد زنگ جلاء داده شده می باشد که تجمع باکتری ها را در بدنه کنترل می کند و مناسب برای برنامه های کاربردی حیاتی در پروسه مواد غذایی می باشد

ممکن است بدنه جهت تضمین حرکت یکنواخت عقربه با کیسیرین پر شود و با روغن کاری قطعات متحرک از سیستم اندازه گیری در برابر ساییدگی حفاظت می کنیم.

استاندارد تشریح شده در ساخت سری P63 بر طبق ۳-۸۳۷-EN می باشد.

 

مشخصات فنی

  • دقت۱٫۰ ٪ برای ۴ اینچ و ۱٫۶٪
  •  اندازه صفحه نمایش مدرج:  ½۲ اینچ (۶۳ میلی متر)،۴ اینچ (۱۰۰ میلی متر)
  • سایز دیافراگم: ½۱  اینچ، ۲  اینچ،  ½۲  اینچ
  • جنس: استنلس استیل
  • جنس سوکت: استنلس استیل
  • پنجره: پلکسی گلاس
  • لوله بوردن: استنلس استیل ۳۱۶

 

محدوده فشار

۰ … ۱۵ به ۰ … ۱۰۰۰ PSI؛

۰ … ۱۰۰ به ۰ … ۶۰۰۰ کیلو پاسکال؛

۰ … ۱به ۰

… ۶۰بار

 

تعریف جامع کالا

فشار پارامتریست که در مباحث کنترل فرایند و قطعات ابزار دقیق بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد، و مقدار این کمیت اسکالر برابر است با نیروی عمود بر سطح در واحد سطح، میزان فشار را توسط فشار سنج (پرشر گیج) اندازه گیری می کنیم، فشار با واحد های مختلفی بیان می شود اما واحد استاندارد فشار در سیستم SI پاسگال است که برابر است با یک نیوتن نیرو که بر یک متر مربع از سطح جسمی وارد می شود. به علت کوچک بودن واحد پاسگال برای اندازه گیری فشار معمولآ از کیلو پاسگال استفاده می کنیم که برابر است با هزار پاسگال.

 کاتالوگ پرشرگیج (فشار سنج) تمام فولاد ضد زنگ  بهداشتیSERIESP63