دستگاه ضبط پنو ماتیکی/کنترلر با ورودی الکتریکیSERIES 80E

80E

  • دقت +-۱%
  • ورودی های (ولتاژ ، میلی آمپر ، میلی ولت ، RTD ، ترموکوپل)
  • خروجی کنترل پنوماتیکی (۳-۱۵ PSI  )
  • یک، دو یا سه اصلاح کننده (مشتقD ،  انتگرالI ،  تناسبP)
  • کنترل الکتریکی رله ها
  • نصب سطحی یا زمینی

 معرفی

کنترلر های ضبط پنوماتیکی سری ۸۰E، ابزار اندازه گیری قابل اعتمادی می باشند که سه سیگنال ورودی الکتریکی ، ترموکوپل ها، RTDها، گیج های فشار یا هر ترانسدیوسر تولید کننده جریان DC یا سیگنال ولتاژ، را ذخیره سازی و ثبت می کند.

این سیستم ضبط کننده شامل یک سروموتور DC با کیفیت، بازو های قلمی، قلم ها ی فیبر نوری و یک نمودار مدور ۲۴۰ میلی متری، ۹/۵ اینچی می باشد.

کنترلر های ضبط پنوماتیکی سری ۸۰E به طور پیوسته  در مداری که ، کنترلرON/OF، فاصله تفاضلی –تناسبی P –تناسبی انتگرالگیر P-I، تناسبی مشتق گیرP-D، ویا PID  می باشد، خروجی (۳-۱۵ PSI) را کنترل و پیش بینی می کند. و ارسال مجدد سیگنالهای ( ۴-۲۰ یا ۰-۱۰ میلی آمپر)، جهت پردازش بیشتر سیگنالها انجام    می شود.

انتخاب رله های هشدار مطلق یا رله های انحراف، اختیاری و به کار انداختن آنها مستقل از قلم می باشد، احتمال خراب شدن در آنها بسیار پایین است چون این مدل از وقوع وضعیت خطرناک جلوگیری می کند و یکی از این دو رله های (مطلق یا انحراف)  مورد استفاده قرار می دهد.

رله های هشدارهای مطلق در وسایل اندازه گیری در هر مقدار ی از دامنه می توانند شروع به کار کنند، در حالی که رله های هشدار انحراف متناسب با مقدار درخواست شده و یا بالا تر و یا پایین تر از این مقدار نیز می توان شروع به کار کنند.

لوله بوردون یا دیافراگم فشار، المان اندازه گیری، می توان به دو قلم ضبط کننده فشار ورودی، مجهز شود.این پوشش برای پایه سطح یا صفحه مناسب می باشد.

 مشخصات فنی

دقت:  ۱٪
زمان پاسخ دهی: ۱٫۵ ثانیه
کلاس حفاظت: IP-55
پنجره: اکریلیک
منبع تغذیه: ۱۱۰ و یا ۲۲۰ V AC، ۵۰ یا ۶۰ هرتز ۲۴ ولت AC
درجه حرارت محیط:  -۱۰ … +۵۵ درجه سانتی گراد
وزن: تک قلم ۷: کیلوگرم   دو قلم ۸:  کیلوگرم    سه قلم :۹  کیلوگرم

 ابعاد

80E-ABAD

کاتاوگ دستگاه ضبط پنو ماتیکی/کنترلر با ورودی الکتریکیSERIES 80E